Третього липня на телефон нашої компанії зателефонувала жінка і схвильованим голосом запросила наших спеціалістів на хімчистку спального матрацу та дивану. Зібравши все необхідними виїхали на об’єкт. Зайшовши у квартиру, одразу відчувся гострий запах котячої урини. Власниця квартири була у розпачі, швидко провела нас до кімнат де стояли диван та матрац і пояснила, що нестримно пахнуть саме вони.

На наше запитання «Що з ними сталося», власниця розповіла нам цікаву історію, що призвела новісінький матрац та диван до такого стану.

Є у неї кіт Тимоха, дорогущої та рідкісної породи (Шотландський висловухий якогось рідкісного кольору кіт). Приблизно місяць тому вона знайшла йому подружку і привела кицю додому, так би мовити, влаштувала їм «романтичну мить». Але ця мить виявилася справжнім  «медовим місяцем» для котів, оскільки жінка мала терміново поїхати по сімейним справам у інше місто аж на цілий місяць. Попросила сусідів приглянути за котами: годувати, поїти та міняти  наповнювач до котячого туалету. В принципі сусіди все так і робили та й не вдавалися у подробиці котячого життя.  А та парочка відчувши смак волі, взялася, вибачте на слові, обсцикати диван та матрац. Та так сильно й завзято, що коли власниця повернулася додому, то зайти у квартиру вже було неможливо через нестримний сморід. Що спонукало тих котів вчудити подібну витівку? – Невідомо. Адже раніше за ними подібного не спостерігали.

Хімчистка зайняла приблизно 5 годин. Результат, на нашу думку,- ідеальний.  Нажаль ми не можемо передати запах, але візуально можна побачити різницю ДО та ПІСЛЯ хімчистки. Демонструємо лише фото матрацу, адже диван має сірий колір, на якому не так явно виднілися плями то ж його й не фотографували.

Фото матрацу ДО хімчистки:

Матрац-замучений-котами-1 Матрац-замучений-котами-2 Матрац-замучений-котами-3 Матрац-замучений-котами-4

А ось ці фотокартки зроблені після проведення хімчистки:

Матрац-замучений-котами-6 Матрац-замучений-котами-7 Матрац-замучений-котами-8 Матрац-замучений-котами-9